» Інформація » Районна робоча група перевіряє пасажирські автобуси на місцевих маршрутах

Районна робоча група перевіряє пасажирські автобуси на місцевих маршрутах

Автор: admin2 от 28-09-2016, 15:45

Районна робоча група перевіряє пасажирські автобуси на місцевих маршрутахВідповідно до листа заступника голови облдержадміністрації Ірини Гримак, датованого 18 липня 2016 року, на виконання доручення голови райдержадміністрації Володимира Шутка від 5 вересня 2016 року №58 утворено районну робочу групу з контролю пасажирських перевезень, яку очолює перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад.

Сьогодні робоча група у складі старшого інспектора сектору з питань ЖКГ та інфраструктури райдержадміністрації Андрія Лепака, представника ГО “Спілка водіїв Дрогобиччини” Ігоря Стасика, старшого лейтенанта поліції Олександра Журуна розпочала перевірки автобусів, які працюють на внутрішньорайонних маршрутах загального користування, щодо їх відповідності заявленим на конкурс транспортним засобам. Було перевірено 7 автобусів на маршрутах Дрогобич-Рихтичі, Дрогобич-Меденичі-Рівне, Дрогобич-Стебник, Стебник-Дрогобич, Дрогобич-Борислав, Дрогобич-Трускавець. Результати перевірки заактовано. Районна робоча група перевіряє пасажирські автобуси на місцевих маршрутах Рейди триватимуть і надалі. Відповідно до складених актів робоча група зробить висновки про стан виконання перевізниками договірних зобов'язань, взятих на себе під час участі в конкурсі на пасажирські перевезення. Про результати перевірок буде також повідомлене керівництво облдержадміністрації.