» Інформація » В районному народному домі вчителів району вітали з професійним святом

В районному народному домі вчителів району вітали з професійним святом

Автор: admin1 от 28-09-2016, 16:50

В районному народному домі вчителів району вітали з професійним святомУ ці теплі осінні дні своє професійне свято відзначають працівники освіти, тому сьогодні, 28 вересня, в районному народному домі відбулися урочистості з нагоди Дня вчителя. Освітян району з професійним святом привітали голова Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Шутко, голова районної ради Михайло Сікора, перший заступник голови РДА Віталій Скоропад, заступник голови районної ради Володимир Стецівка, в.о начальника відділу освіти Іван Стецко, депутат Львівської обласної ради, голова профспілки працівників освіти району Ольга Грицик.

В районному народному домі вчителів району вітали з професійним святомУ своєму вітальному слові голова райдержадміністрації навів слова великого нашого земляка Івана Франка: «Учителем школа стоїть. Ставлячись з глибокою повагою до праці педагога і враховуючи її складність, Франко порівнював педагогічну майстерність учителя з мистецтвом поета. При цьому він добре розумів, що успіхи в роботі вчителя залежать не тільки від його таланту і підготовки, а й від умов, у яких він живе і працює. Районна влада докладає і буде докладати максимум зусиль, щоб учитель відчував себе потрібним на своєму місці і впевнено дивився в завтрашній день».

Володимир Шутко та Михайло Сікора за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків нагородили квітами та грамотами кращих педагогів району.

Після цього відбувся святковий концерт за участю артистів заслуженого Прикарпатського ансамблю пісні та танцю України «Верховина» Романа Стахніва (акордеон), Ірини Мельничук (скрипка), солістів Ілони Реут, Андрія Боженського та викладача Дрогобицької музичної школи Миколи Коса.

Щира подяка керівництва району підприємцю Роману Танчуку за надану квіткову продукцію.

В районному народному домі вчителів району вітали з професійним святом