З нагоди професійного свята працівників галузі охорони здоров'я України – Дня медичного працівника, в п’ятницю, 16 червня у районному народному домі відбулися урочистості та святковий концерт.
Із професійним святом медичних працівників привітали голова Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Шутко та голова районної ради Михайло Сікора, які висловили слова подяки усім працівникам охорони здоров’я. Після цього керівники району нагородили грамотами кращих медичних працівників. Також за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм подяки та цінні подарунки вручив головний лікар Дрогобицького територіального медичного об’єднання Олександр Слабий, голова профспілки Дрогобицької районної організації медичних працівників Ігор Романюк.
Після урочистої частини медичних працівників району відбувся святковий концерт, в якому медикам подарували гарний настрій вихованці ансамблю народного танцю «Верховинка» (керівник Богданна Кос), Василина Ковальчук, яка виконала віночок українських пісень, вокальне тріо народного дому села Вороблевичі, Наталя Бунь, Микола та Юстина Кос, Ліля Щур та Мар’ян Харів.













