» Інформація » Президент відзначив шістьох освітян Львівщини державними нагородами

Президент відзначив шістьох освітян Львівщини державними нагородами

Автор: admin1 от 5-10-2016, 17:37

Президент відзначив шістьох освітян Львівщини державними нагородамиЗ нагоди Дня працівників освіти Президент України Петро Порошенко відзначив державними нагородами шістьох освітян із Львівщини. Про це повідомляють у департаменті освіти і науки Львівської облдержадміністрації.
Так, почесне звання "Заслужений вчитель України" отримав учитель Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка Василь Гаврилюк.
Заслуженими діячами науки і техніки стали професор кафедри Львівського державного університету внутрішніх справ, доктор економічних наук Світлана Васильчак та проректор Львівського державного університету фізичної культури, кандидат біологічних наук, професор Андрій Вовканич.
Звання "Заслужений працівник освіти України" присвоєно завідувачеві кафедри Львівського національного університету імені Івана Франка Степанові Панчишину та начальникові відділу Львівського державного університету фізичної культури Василеві Стефанишину.
Заслуженим працівником фізичної культури і спорту став доцент кафедри Львівського державного університету фізичної культури Володимир Левків.