» Інформація » Науковців Львівщини відзначили Президентськими нагородами

Науковців Львівщини відзначили Президентськими нагородами

Автор: admin1 от 27-03-2019, 16:07

Науковців Львівщини відзначили Президентськими нагородамиСьогодні, 27 березня, відбулось Засідання Вченої ради Львівського національного університету імені Івана Франка.

У межах заходу голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка вручив науковцям нагороди Президента України Петра Порошенка.

Відтак, за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю орденом «За заслуги» ІІІ ступеня нагородили доцента кафедри новітньої історії України імені Михайла Грушевського Львівського національного університету ім. Івана Франка Олега Павлишина.

«Ми маємо величезний науковий потенціал. І нам необхідно його нарощувати і демонструвати усім, на що ми здатні. Ми повинні сьогодні напрацювати промоцію наших університетів. Якщо порівняти рівень випускників Франкового університету і рівень випускників інших європейських вузів, то наші студенти завжди будуть на крок попереду» - зазначив Олег Синютка.

Окрім того, почесне звання "Заслужений діяч науки і техніки України" присвоїли проректорові Львівського національного університету імені Івана Франка, доктору хімічних наук, професорові Роману Гладишевському.

Почесне звання «Заслужений працівник освіти України» присвоїли деканові геологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Миколі Павлуню, а також завідувачеві кафедри економіки підприємства Львівського національного університету імені Івана Франка Івану Михасюку.

Науковців Львівщини відзначили Президентськими нагородами