» Інформація » Готовність до зими навчальних закладів району – тема наради в райдержадміністрації

Автор: admin1 от 7-10-2016, 10:39

Готовність до зими навчальних закладів району – тема наради в райдержадміністраціїНа нараді, що відбулася сьогодні, 7 жовтня, в райдержадміністрації обговорили питання готовності навчальних закладів району до опалювального періоду. Участь в нараді взяли голова Дрогобицької РДА Володимир Шутко, голова районної ради Михайло Сікора, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад, начальник фінансового управління Віталій Перхун, в.о. керівника відділу освіти Іван Стецко, керівник управління капітального будівництва Василь Лішнянський.

Основна увага на нараді була приділена питанню переходу котельні в смт. Меденичі на альтернативні види палива, зокрема дрова та розглядались технічні питання пов’язані з цим.