Основна увага на черговій оперативній нараді, що відбулася сьогодні, 6 жовтня, була приділена питанню підготовки до опалювального сезону об'єктів освіти, медицини та культури. В.о. керівника відділу освіти Іван Стецко інформував, що з метою економії енергоносіїв в зимовий період в навчальних закладах освіти скореговано навчальний процес. До початку опалювального сезону всі школи будуть забезпечені вугіллям та дровами. Також про готовність до осінньо-зимового періоду закладів та установ культури та медицини інформували їх керівники — Осип Марущак та Валерій Паламарчук.
Начальник фінансового управління Віталій Перхун доповів про хід виконання місцевих бюджетів сільськими та селищними радами, він повідомив, що план за дев'ять місяців виконано на 116%, тобто в бюджети поступило 16 млн. 541 тис. гривень, також буде забезпечено виплата заробітної плати всім працівникам бюджетної сфери району в повному обсязі.
В блоці питань соціально-економічного розвитку району виступили керівник відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості Ярослава Ковтик та керівник управління праці та соціального захисту населення Галина Чапля. Провів оперативну нараду перший заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації Степан Рудницький.













