» Інформація » В районі не достатньо оперативно проводяться берегоукріплюючі роботи – голова райдержадміністрації

Автор: admin1 от 21-10-2016, 16:33

В районі не достатньо оперативно проводяться берегоукріплюючі роботи – голова райдержадміністраціїРуслорегулюючі та берегоукріплюючі роботи, які проводить Дрогобицьке управління водного господарства – тема сьогоднішньої наради, яку провів голова райдержадміністрації Володимир Шутко. Про їх виконання доповів головний інженер підприємства Сергій Дембіцький. Так в селі Болехівці роботи проводяться на річці Солониця, із запланованих робіт на суму 210 тис. грн. виконано на суму 154 тис. грн. в Підбужі на річці Бистриця із запланованих робіт на суму 442 тис. грн. освоєно 216 тис. грн. і за словами Сергія Дембіцького роботи будуть виконані вчасно.

На жаль гірша ситуація в селі Верхні Гаї, де виготовлена лише проектна документація, а Дрогобицьке управління водного господарства ще не розпочинало роботи. І, як наголосив сільський голова Володимир Ханас, зараз не можна втрачати жодного дня, потрібно провести очистку берегів від кущів і з наступного тижня розпочинати берегоукріплюючі роботи.