» Інформація » В Уличному до 25-річчя відкриття реконструювали пам’ятник Т. Шевченку

В Уличному до 25-річчя відкриття реконструювали пам’ятник Т. Шевченку

Автор: admin1 от 24-10-2016, 15:44
 (голосів: 0)

В Уличному до 25-річчя відкриття реконструювали пам’ятник Т. ШевченкуВ неділю, 23 жовтня, в селі Уличне відбулися урочистості приурочені 25-ій річниці відкриття пам’ятнику Тарасові Шевченку.

Після недільної Літургії в церкві, панахиду та освячення відновленого пам’ятника  провів місцевий парох о. Петро Сливка.

Вшанувати великого Кобзаря приїхали депутат Львівської обласної ради Михайло Задорожний, керівник відділу культури та туризму райдержадміністрації Надія Козар, депутат Дрогобицької районної ради Михайло Галик, священики, мешканці села.

Сільський голова Святослав Стефанків у своєму виступі подякував усім, хто брав участь у реконструкції пам’ятника та висловив сподівання, що він стане символом  віри в перемогу та зародження нових ідей.

Учні Уличненської школи та сільський хор «Підкарпаття» своїми виступами створили справжню атмосферу свята.

В Уличному до 25-річчя відкриття реконструювали пам’ятник Т. Шевченку

В Уличному до 25-річчя відкриття реконструювали пам’ятник Т. Шевченку

В Уличному до 25-річчя відкриття реконструювали пам’ятник Т. Шевченку

В Уличному до 25-річчя відкриття реконструювали пам’ятник Т. Шевченку

В Уличному до 25-річчя відкриття реконструювали пам’ятник Т. Шевченку

В Уличному до 25-річчя відкриття реконструювали пам’ятник Т. Шевченку

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua