» Інформація » До уваги громадських організацій

До уваги громадських організацій

Автор: admin2 от 25-10-2016, 10:31

До уваги громадських організаційУ п`ятницю, 28 жовтня 2016 року о 11:00 год. відбудеться тренінг для представників інститутів громадянського суспільства на тему: «Ефективний публічний виступ».

Ораторське мистецтво відіграє важливу роль у спілкуванні людей та їхній професійній діяльності. Секретами успішного та ефектного публічного виступу поділиться журналіст, телеведучий - Віктор Біщук.

Заявку щодо участі у тренінгу потрібно заповнити за посиланням https://goo.gl/rkgbZY до 27 жовтня 2016 року.

Захід відбудеться у приміщенні Львівської обласної державної адміністрації, м. Львів, вул. Винниченка, 18, 412 каб.

Контактна особа – Христина Швец, відділу комунікацій з громадськістю департамент внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації, тел. (067) 777 85 02.