» Активну громадськість запрошують на семінар

Активну громадськість запрошують на семінар

Автор: admin2 от 23-01-2018, 16:28
 (голосів: 0)

Активну громадськість запрошують на семінарУ четвер, 25 січня 2018 року відбудеться безкоштовний семінар для громадськості на тему: «Тенденції розвитку громадянського суспільства у 2018 році». Початок семінару об 11.00 год.

Захід проводитиме аналітик Всеукраїнської громадської організації «Асоціація сприяння самоорганізації населення» Марія Дзюпин. Заявку щодо участі у тренінгу потрібно заповнити за посиланням: goo.gl/AosgkC до 25 січня 2018 року.

Захід відбудеться у приміщенні Львівської обласної державної адміністрації: м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 412.

Контактна особа – Христина Швец, відділ комунікацій з громадськістю департамент внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації, тел. 093 23 94 702.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua