25 жовтня у Попелівському НВК відбулося свято біологічної казки, в якому прийняли участь учні 5-7 класів.
Свято розпочали учні 10 класу, Христина Фридрак, Таїсія Шишко та Роман Кулинич. А учениця сьомого класу Марта Мицько продовжила піснею «Свято казки починається». Учні шостого класу показали інсценізацію казки «Квітковий бал».
А класні керівники разом з учнями п’ятих класів підготували цікаві інсценізації казок «Лісова хатинка» та «Грибне царство». Досить повчальною була казка екологічного спрямування на сучасний лад, яку придумали учні сьомого класу. Захід, на якому були присутні діти, їх батьки, педагоги закладу пройшло у справжній святковій атмосфері. Її створювали актори в красивих костюмах, також були вдало підібрані декорації, а учні емоційно виконували свої ролі. Всі учасники та глядачі отримали від свята справжнє задоволення.
Свято підготувала вчитель біології, екології та природознавства Віра Тупичак.













