» Інформація » Відбулося засідання районного штабу допомоги учасникам антитерористичної операції

Відбулося засідання районного штабу допомоги учасникам антитерористичної операції

Автор: admin2 от 9-11-2016, 15:12
 (голосів: 0)

Відбулося засідання районного штабу допомоги учасникам антитерористичної операціїУ засіданні взяли участь представники всі підрозділів та служб, які працюють з учасниками АТО та їхніми сім'ями. Традиційно найбільш проблемним питанням, яке розглядалося, є надання земельних ділянок. До розмови сьогодні запросили тих сільських, селищних голів, де є найбільше скарг від учасників АТО щодо земельних питань. На засіданні заслухали Меденицького селищного голову Володимира Шулака та Лішнянського сільського голову Романа Настьошина. Начальник управління Держгеокадастру Любомир Бреньо повідомив, що надав учасникам АТО, які до нього зверталися, детальну інформацію щодо наявних ділянок у цих селах. Обговорення було емоційним як з боку учасників АТО, сільських голів, так і керівництва райдержадміністрації. Голова райдержадміністрації Володимир Шутко наголосив, що неприпустимо, коли військові скаржаться, що в деяких місцевих радах від них навіть не приймають заяви. Керівник апарату Руслан Щерба зазначив, що місцеві чиновники, мирне життя яких захищають хлопці на сході, повинні пам'ятати про це кожен день і відповідально виконувати свої обов'язки перед тими людьми, які їх обрали. За його пропозицією буде створено робочу групу, яка виїде, зокрема, в Меденичі, щоб на місці вивчити питання та зробити остаточні висновки. Лішнянському сільському голові рекомендовано у співпраці з управлінням Держгеокадастру прискорити процес документального впорядкування земельних питань на території сільської ради. Керівництво райдержадміністрації звернулося до голови Асоціації сільських, селищних рад Степана Коваля з пропозицією найближчим часом провести спільну нараду сільських, селищних голів та учасників АТО, де головним буде питання землі.

На засіданні штабу йшлося, також, про великий попит серед демобілізованих на путівки для сімейного відпочинку. (начальник управління праці та соцзахисту населення Галина Чапля повідомила, що готується районна цільова програма, яка має частково вирішити проблему).

Спеціаліст військкомату Наталія Стецик інформувала про ситуацію із встановленням статусу “Учасник бойових дій” в кількох окремих випадках.

Було також зроблено наголос на виплаті коштів з районного бюджету на харчування школярів-дітей учасників АТО. Спеціаліст районного центру соціальних служб для сім'ї та молоді Олександр Філіпенко сказав, що деякі сім'ї району не чули про такий вид допомоги. Голова райдержадміністрації Володимир Шутко поставив перед відділом освіти вимогу провести з директорами шкіл детальне уточнення списків, щоб жодна дитина з цієї категорії не залишилась без виплати.

Відбулося засідання районного штабу допомоги учасникам антитерористичної операції

Відбулося засідання районного штабу допомоги учасникам антитерористичної операції

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua