» Інформація » Про надання земельних ділянок учасникам АТО йшлося на нараді в райдержадміністрації

Про надання земельних ділянок учасникам АТО йшлося на нараді в райдержадміністрації

Автор: admin2 от 2-08-2016, 11:00
 (голосів: 0)

Про надання земельних ділянок учасникам АТО йшлося на нараді в райдержадміністраціїПідтримка і допомога учасникам АТО та їхнім сім'ям - одне з основних питань, яке перебуває на особистому контролі голови райдержадміністрації. Під час наради з керівниками структурних підрозділів Володимир Шутко знову повернувся до цієї теми. Йшлося, зокрема, про виділення земельних ділянок, що спричиняє найбільше скарг і невдоволення. Очільник району поставив перед начальником управління Держгеокадастру завдання постійно моніторити ситуацію в розрізі сільських, селищних рад та невідкладно інформувати про проблеми. Любомир Бреньо у свою чергу повідомив, що він скерував листа для розгляду Новокропивницької сільської ради з пропозицією зарезервувати 3 га землі для учасників АТО. 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua