» Інформація » Усі населені пункти області будуть забезпечені електропостачанням до 16:00, - Ірина Гримак

Усі населені пункти області будуть забезпечені електропостачанням до 16:00, - Ірина Гримак

Автор: admin2 от 14-11-2016, 14:16
 (голосів: 0)

Усі населені пункти області будуть забезпечені електропостачанням до 16:00, - Ірина ГримакЗа дорученням голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки сьогодні, 14 листопада, проведено ранкову чергову нараду з усіма службами, які працюють на території області, у тому числі з головами РДА,  і визначено, що до 16:00 год поточного дня електропостачання повинно бути увімкненино у всіх населених пунктах. Про це сьогодні, 14 листопада, під час брифінгу повідомила заступник голови ЛОДА Ірина Гримак.

"Якщо підсумовувати загальну кількість населених пунктів, які останньої доби були знеструмлені повністю чи частково і над якими працювали служби "Львівобленерго", то загальна кількість склала 249 сіл. Станом на ранок, 14 листопада, таких населених пунктів залишилося – 53 і частково знеструмлено 21", - зауважила Ірина Гримак.

Слід зазначити, що аварійно-відновлювальні роботи тривають. Наслідки стихії ліквідовують 33 бригади ПАТ "Львівобленерго" у складі 146 працівників, задіяли 38 одиниць техніки.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua