» Інформація » Сьогодні в с.Сторона відкрили пам'ятний знак Небесній сотні

Сьогодні в с.Сторона відкрили пам'ятний знак Небесній сотні

Автор: admin2 от 21-11-2016, 17:08
 (голосів: 1)

Сьогодні в с.Сторона відкрили пам'ятний знак Небесній сотніЗ ініціативи громади недалеко від нової школи, яка незабаром відчинить свої двері для сторонянських дітей, сьогодні відкрили пам'ятний знак Небесній сотні. Його посвятили місцеві священики УГКЦ та УПЦ КП о. Тарас та о.Федір. Почесне право відкрити пам'ятник надали активним учасникам Революції Гідності та АТО місцевим жителям Степану Кундику та Ярославу Регею. З вітальним словом до чисельної громади звернулися голова райдержадміністрації Володимир Шутко, Підбузький селищний голова Марія Куцір, відомий художник та волонтер Левко Скоп, рідні Героя Небесної сотні Богдана Вайди, учасник Революції Гідності та АТО Максим Перев'язко, ветеран національно-визвольної боротьби Микола Петрущак та інші учасники урочистостей. Виступили вихованці недільної школи церкви Св. Миколая. Свої поезії прочитав житель Сторони Василь Гірчак.

Цього ж дня поруч був посвячений і пам'ятник місцевим жителям — жертвам комуністичного терору 1940-1941 років. Загалом, стороняни мають намір спорудити на цьому місці Алею Слави, яку доповнить пам'ятник героям АТО.

 

Сьогодні в с.Сторона відкрили пам'ятний знак Небесній сотні

 

Сьогодні в с.Сторона відкрили пам'ятний знак Небесній сотні

 

Сьогодні в с.Сторона відкрили пам'ятний знак Небесній сотні

 

Сьогодні в с.Сторона відкрили пам'ятний знак Небесній сотні

 

Сьогодні в с.Сторона відкрили пам'ятний знак Небесній сотні

 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua