На сьогоднішній зустрічі голови Дрогобицької районної державної адміністрації Максима Лісогора з мешканцями села Сторона обговорювалося питання облаштування поблизу школи алеї слави.
Тут активні жителі села мають намір своїми силами встановити пам’ятний знак Героям Небесної сотні та воїнам, які пройшли війну на сході країни, в старому саду посадити молоді деревця та й облаштувати алею слави, щоб молодь знала і пам’ятала своїх Героїв. Максим Едуардович підтримав цю ініціативу і зі своєї сторони пообіцяв докласти максимум зусиль, щоб втілити її в життя.













