Тренінг для мультидисциплінарних груп з впровадження механізму взаємодїї суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми провели тренери ГО “Центр “Жіночі перспективи” Олена Кальбус та Христина Кіт. Заняття відбулися на базі відпочинкового комплексу “СМС”.
У тренінгу взяли участь представники органів влади регіону, центрів соціальних служб, служб у справах дітей, поліції, центру зайнятості, відділів освіти, міграційної служби, медики.
Йшлося про подолання суспільних стереотипів щодо торгівлі людьми, нормативно-правову базу з протидії торгівлі людьми в Україні, допомога особам постраждали від торгівлі людьми тощо. Учасники тренінгу обмінялися думками та пропозиціями з приводу теми, яка обговорювалася.













