» Інформація » У Дрогобицькому районі відбулося навчання з питань протидії торгівлі людьми

У Дрогобицькому районі відбулося навчання з питань протидії торгівлі людьми

Автор: admin2 от 24-11-2016, 09:31
 (голосів: 0)

У Дрогобицькому районі відбулося навчання з питань протидії торгівлі людьмиТренінг для мультидисциплінарних груп з впровадження механізму взаємодїї суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми провели тренери ГО “Центр “Жіночі перспективи” Олена Кальбус та Христина Кіт. Заняття відбулися на базі відпочинкового комплексу “СМС”.

У тренінгу взяли участь представники органів влади регіону, центрів соціальних служб, служб у справах дітей, поліції, центру зайнятості, відділів освіти, міграційної служби, медики.

Йшлося про подолання суспільних стереотипів щодо торгівлі людьми, нормативно-правову базу з протидії торгівлі людьми в Україні, допомога особам постраждали від торгівлі людьми тощо. Учасники тренінгу обмінялися думками та пропозиціями з приводу теми, яка обговорювалася.

У Дрогобицькому районі відбулося навчання з питань протидії торгівлі людьми

У Дрогобицькому районі відбулося навчання з питань протидії торгівлі людьми

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua