Сьогодні в малій залі засідань районної ради відбувся круглий стіл “Налагодження ефективної взаємодії суб'єктів Національного механізму взаємодії у сфері протидії людьми”. Зустріч організували ГО “Центр “Жіночі перспективи” та райдержадміністрація.
Від районної влади до учасників круглого столу звернувся перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад. Він зазначив, що проблема торгівлі людьми вже тривалий час не втрачає актуальності в нашій державі та у світі і викликає велику тривогу та стурбованість. “Боротьба з цим поширеним негативним явищем сучасного світу, яке є злочином проти людини, її прав та свобод - спільне невідкладне завданням влади, суспільства та правоохоронних органів,”- сказав Віталій Скоропад.
Про нові тенденції у проблемі торгівлі людьми в Україні розповіла юрист ГО “Центр “Жіночі перспективи” Христина Кіт.
Презентацію Проекту обласної Програми протидії торгівлі людьми до 2020 року провела керівник проекту Олена Кальбус.
Заступник начальника управління праці та соціального захисту населення РДА Марія Матієчко повідомила, що голова райдержадміністрації підписав розпорядження “Про затвердження заходів на виконання Державної цільової соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2020 року у Дрогобицькому районі.”
В обговоренні проблеми взяли участь представники БФ “Карітас”, районного Центру соціальних служб для сім'ї та молоді, служби у справах дітей, відділу освіти, Центру зайнятості, відділу поліції, ДРТМО, управління праці та соціального захисту населення.













