» Інформація » У Музеї-меморіалі "Тюрма на Лонцького" відкрили виставку "Люди Свободи"

У Музеї-меморіалі "Тюрма на Лонцького" відкрили виставку "Люди Свободи"

Автор: admin2 от 2-12-2016, 13:32
 (голосів: 0)

У Музеї-меморіалі "Тюрма на Лонцького" відкрили виставку "Люди Свободи"Сьогодні, 2 грудня, з нагоди 25-річчя Всеукраїнського референдуму на підтвердження Акту проголошення незалежності України у Музеї-меморіалі "Тюрма на Лонцького" (вул. С. Бандери,1) львів’яни та гості міста зможуть оглянути виставку "Люди Свободи". Експозицію розробив Український інститут національної пам’яті до 25-ї річниці незалежності України.

Про це повідомили у департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації.

Проект "Люди Свободи" – це виставка та короткі відеоролики, що розповідають про людей, які своєю працею та боротьбою в минулому столітті зробили можливим відновлення незалежності нашої держави. Виставка складається з 26-ти стендів.

Слід зазначити, що над проектом працювали: Володимир В’ятрович, Володимир Тиліщак, Ярослав Файзулін, Наталя Слобожаніна, Вікторія Яременко, Вікторія Скуба, Віталій Огієнко, Наталя Бик, Ярина Ясиневич, Леся Бондарук, Василь Ліпінський, Володимир Бірчак, Олеся Ісаюк.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua