» Інформація » Учасники районного віча оглянули виставку "Люди Свободи"

Учасники районного віча оглянули виставку "Люди Свободи"

Автор: admin2 от 20-02-2017, 16:33
 (голосів: 0)

Учасники районного віча оглянули виставку "Люди Свободи"Після віча-реквієму пам'яті Героїв Небесної сотні його учасники відвідали фойє районного народного дому, де розміщена виставка “Люди Свободи”.

Виставку оглянули голова райдержадміністрації Володимир Шутко та його заступники, депутат обласної ради Михайло Задорожний, помічник народного депутат України Богдан Гальчишак, депутати районної ради, серед яких активний учасник Революції Гідності, учасник АТО Микола Шніцер, мешканці району. Вони високо оцінили представлені на виставці матеріали та висловили побажання, щоб її побачило якомога більше відвідувачів, особливо молоді.

Як уже повідомлялося, у фойє районного народного дому (м.Дрогобич, вул. 22 Січня, 28) розміщена виставка фотодокументальних стендів “Люди Свободи”.

Інформаційно-просвітницька виставка підготовлена Українським інститутом національної пам'яті до 25-ї річниці незалежності нашої держави та розповідає про людей, які зробили значний внесок у відновлення незалежності України. Виставка, яка експонувалася у Львівському Музеї визвольної боротьби України, перебуватиме на Дрогобиччині до 23 лютого. 

Учасники районного віча оглянули виставку "Люди Свободи"

Учасники районного віча оглянули виставку "Люди Свободи"

Учасники районного віча оглянули виставку "Люди Свободи"

Учасники районного віча оглянули виставку "Люди Свободи"


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua