Традиційно під час зустрічей з керівництвом райдержадміністрації мешканці ставлять ті питання, які найбільше турбують громаду. Однією з найгостріших проблем, про яку говорилося в Модричах, була постійна небезпека, пов'язана з проваллями. Громада неодноразово протягом багатьох років зверталася до органів влади вищого рівня щодо виділення коштів на природоохоронні заходи. Питання залишається невирішеним. За підсумками зустрічі прийняте рішення провести найближчим часом спільну зустріч районної та місцевої влади, представників громади з власниками та керівництвом ПАТ “СГХП “Полімінерал”.
Йшлося також про необхідність енергозберігаючих заходів в місцевій школі, де є перевитрати за тепло. Модрицький сільський голова Мирон Флюнт зазначив, що громада вдячна керівництву райдержадміністрації за те, що були належним чином оцінені зусилля села, яке власними силами провело підготовчі роботи, і було прийняте рішення про передачу Модричам 500 тис. грн з коштів обласної програми для встановлення спортивного майданчика з штучним покриттям. Натомість сільська рада знайде можливість виділити гроші з місцевого бюджету для утеплення шкільного горища, де знаходиться котельня.
Віталій Скоропад оглянув приміщення Модрицького НВК та відзначив високий рівень обладнання шкільних кабінеті.
В зустрічі з Модрицькою громадою взяв також участь головний лікар ДРТМО Олександр Слабий, начальник фінансового управління Віталій Перхун, керівник УКБ Василь Лішнянський.













