» Інформація » Вчора представники районної влади зустрілися з мешканцями Доброгостова

Вчора представники районної влади зустрілися з мешканцями Доброгостова

Автор: admin2 от 28-09-2016, 10:43
 (голосів: 0)

Вчора представники районної влади зустрілися з мешканцями ДоброгостоваЗустріч відбулася у приміщенні Доброгостівської школи. Перед громадою виступили перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад, заступник голови районної ради Володимир Стецівка, Доброгостівський сільський голова Любомир Пасемків та інші. Представники громади також брали активну участь в обговоренні питань, які їх турбують. Йшлося про необхідність ремонту комунальної дороги до хутора Бистрий. Висловлювалися зауваження до роботи дорожніх служб на відтинку дороги Стебник-Уличне.

Говорилося про негативні явища в громаді, такі, як самогоноваріння, продаж неповнолітнім сигарет та пива. З цього приводу Віталій Скоропад дав завдання правоохоронцям провести у селі профілактичні заходи.

Піднімалися також проблеми, які існують в бюджетних установах. Так, у школі потребує ремонту покрівля спортзалу. З території Доброгостівського дитсадочка потрібно зробити водовідведення. Важливим є питання водопостачання та газифікації сільської амбулаторії.

Свого часу громада розпочала будівництво культурного центру села, але для його завершення немає грошей. Жителі просили районну владу посприяти їм у цьому.

Йшлося під час зустрічі і про децентралізацію та реформу влади. Віталій Скоропад і Володимир Стецівка дали роз'яснення з цього приводу та наголосили, що втілення реформ є важливою передумовою подальшого розвитку держави, її незалежності та європейського поступу. Думки мешканців з приводу об'єднання громад та, зокрема, їхнього приєднання до Трускавця, розділилися. Жителів цікавлять перспективи села в об'єднаній громаді. Втім, більшість доброгостівчан усвідомлює необхідність та невідворотність реформ.

Після зустрічі в школі представники районної та місцевої влади відвідали бюджетні установи та заклади села.

Вчора представники районної влади зустрілися з мешканцями Доброгостова

Вчора представники районної влади зустрілися з мешканцями Доброгостова

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua