» Інформація » У Дрогобичі відкрили новозбудований корпус школи

У Дрогобичі відкрили новозбудований корпус школи

Автор: admin2 от 7-12-2016, 17:31
 (голосів: 1)

У Дрогобичі відкрили новозбудований корпус школиУ середу, 7 грудня, у Дрогобичі відкрили новозбудований корпус загальноосвітньої школи №5.

Тож відтепер у школі з’явились нові приміщення для облаштування бібліотеки з книгосховищем та читальним залом, для майстерень по дереву та металу, кабінету обслуговуючої праці, нового гардеробу,  медпункту, кабінету психолога, кабінету вчителя-логопеда, кабінетів заступників директора, ігрової кімнати.

У школі також облаштували нову  їдальню  і  харчоблок на 300 місць та два типових спортивних зали із сучасним спортивним обладнанням.

"Цього року це вже друга новозбудована школа, яку відкрили на Львівщині, - зазначив під час урочистого відкриття навчального закладу голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка. - Найближчим часом в області плануються відкриття ще трьох загальноосвітніх шкіл. Нові навчальні приміщення будували за кошти державного, обласного та міського бюджетів, і дуже важливо, що громада також вклала неабиякі зусилля у цю добру справу".  

Слід зазначити, що участь у відкритті школи взяли голова ЛОР Олександр Ганущин, керівництво Дрогобицького району, освітяни, учні, батьки. 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua