» Інформація » Зустріч голови райдержадміністрації з мешканцями Уличного

Зустріч голови райдержадміністрації з мешканцями Уличного

Автор: admin1 от 14-12-2016, 12:48
 (голосів: 1)

Зустріч голови райдержадміністрації з мешканцями УличногоНа вчорашній зустрічі голови Дрогобицької райдержадміністрації Володимира Шутка з мешканцями Уличного обговорювались важливі для села питання. Зокрема одне з них стосувалось необхідності ремонту школи, адже без фінансової підтримки району тут не обійтись. Також прозвучало ще одне «шкільне питання», воно стосувалось проведення конкурсу на посаду директора школи – про це говорили вчителі навчального закладу села.

Гостро говорилося на зустрічі про підняття ціни за проїзд на маршруті Трускавець - Уличне, який виконує ТзОВ «Канзас», мешканці висловили невдоволення таким кроком керівництва транспортного підприємства і просили обґрунтувати, на підставі чого це зроблено.

Жителі Уличного з розумінням поставились до того, що в 2015 році автомобіль швидкої медичної допомоги був переданий в зону АТО, адже там він потрібніший, але на зустрічі прозвучало прохання, якщо є можливість, виділити для села автомобіль меддопомоги.

Участь в розмові з активом села разом з головою Дрогобицької райдержадміністрації взяли керівник апарату Руслан Щерба, начальник відділу культури і туризму Надія Козар, начальник управління Держгеокадастру Любомир Бреньо, головний лікар ДРТМО Олександр Слабий, головний фахівець ДРВ ДСНС України Сергій Юхновський. Після зустрічі голова райдержадміністрації Володимир Шутко відвідав установи та заклади села.

 

Зустріч голови райдержадміністрації з мешканцями Уличного

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua