В понеділок, 19 грудня, відбулася чергова зустріч голови Дрогобицької райдержадміністрації Володимира Шутка з мешканцями району. Цього дня в місцевій школі він зустрівся з активом села Опарі. Сільський голова Григорій Куций коротко розповів про здобутки в цьому році та зупинився на проблемах, що турбують мешканців села. Це зокрема стан комунальних доріг та дитячого садочку. Як зауважив присутній на зустрічі голова районної ради Михайло Сікора, сільській раді в першу чергу його необхідно взяти його на свій баланс та розробити проектно-кошторисну документацію і лише тоді можна отримати кошти для ремонту.
Також прозвучало ряд слушних пропозицій щодо ремонту фасаду та даху Опарівської школи, підлоги актового залу народного дому.
Депутат обласної ради Михайло Задорожний зупинився на перспективах для села при написанні та впровадженню мікропроектів.
Участь в зустрічі також взяли керівник апарату райдержадміністрації Руслан Щерба, головний спеціаліст з питань спорту Олег Войтечко.













