» Інформація » В Дрогобичі відбувся благодійний концерт

В Дрогобичі відбувся благодійний концерт

Автор: admin1 от 19-12-2016, 12:48
 (голосів: 0)

В Дрогобичі відбувся благодійний концертВ неділю, 18 грудня,  у Львівському академічному обласному музично-драматичному театрі імені Юрія Дрогобича відбувся благодійний захід «Боже, нам єдність та щедрість даруй» на підтримку бійців, які боронять цілісність та суверенітет  держави у зоні проведення АТО.                           

Глядачі тепло зустріли виступ Академічного ансамблю пісні і танцю Національної гвардії України з міста Києва та ансамблю «Патруль» ГУНП у Луганській області. Зал довго аплодував артистам, не відпускаючи їх зі сцени.

А у фойє театру збиралися кошти, продукти харчування, та необхідні речі, які після концерту були відправлені бійцям в зону АТО.

В Дрогобичі відбувся благодійний концерт

В Дрогобичі відбувся благодійний концерт

В Дрогобичі відбувся благодійний концерт

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua