Днями на літній сцені Державного історико-культурного заповідника “Нагуєвичі” відбувся благодійний концерт Franko Party, присвячений воїнам АТО. Дійство організувала активна творча молодь рідного села Івана Франка.
В концертній програмі взяли участь Заслужений Прикарпатський ансамбль пісні і танцю “Верховина”, автор та виконавець Оксана Винницька, зразковий аматорський колектив народного танцю "Веселка", Оля Тимишин, Микола Юхименко, Марія Кахній та інші виконавці.
Подякували організаторам за добру ініціативу священик-капелан, секретар Дрогобицько-Самбірської єпархії УПЦ КП о.Андрій Безушко, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад, керівник відокремленого підрозділу ГО «Всеукраїнський союз ветеранів АТО» Олег Кіндратів.
В програмі свята були також Великодні гаївки, інші цікаві заходи.
Цього дня нагуєвичани зібрали понад 6 тис. грн, які будуть передані на реабілітацію поранених українських військових.













