» Інформація для учасників АТО » Керівник апарату РДА Руслан Щерба провів у Меденичах засідання робочої групи з питань допомоги учасникам АТО

Автор: admin2 от 24-02-2017, 16:26

Керівник апарату РДА Руслан Щерба провів у Меденичах засідання робочої групи з питань допомоги учасникам АТОНа виконання доручення голови райдержадміністрації 24 лютого в Меденицькій селищній раді керівник апарату райдержадміністрації Руслан Щерба провів виїзне засідання робочої групи з питань допомоги учасникам антитерористичної операції.

Розглядалось питання про виділення мешканцям смт. Меденичі, які брали участь в АТО на сході країни, земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва, ведення особистого селянського господарства, проблеми та шляхи їх вирішення.

У засіданні взяли участь Меденицький селищний голова Володимир Шулак, керівник відокремленого підрозділу ГО «Всеукраїнський союз ветеранів АТО» Олег Кіндратів та представники районних управлінь, відділів, служб, демобілізовані учасники АТО з Меденич.