» Інформація » Майже 50 млн гривень – на виплату зарплат бюджетникам

Майже 50 млн гривень – на виплату зарплат бюджетникам

Автор: admin1 от 27-12-2016, 10:12
 (голосів: 0)

Майже 50 млн гривень – на виплату зарплат бюджетникамВідповідно до розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації бюджетам міст та районів області перераховано додатково отримані з державного бюджету стабілізаційну дотацію в сумі 20,4 млн грн та освітню субвенцію – 26,6 млн грн.
Про це повідомили в департаментів фінансів облдержадміністрації.
За словами директора департаменту Олега Демківа, розпорядженням передбачено спрямувати зазначені кошти виключно на оплату праці працівників установ, що фінансуються з місцевих бюджетів.
"Вищезазначені кошти разом із наявним фінансовим ресурсом місцевих бюджетів дозволять забезпечити виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ у поточному році", - наголосив посадовець.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua