“Говорячи про важливі соціально-економічні досягнення та проблеми, не потрібно забувати про розвиток культури, яка є важливою складовою розбудови та утвердження держави,” - зазначив Володимир Шутко під час підсумкової прес-конференції. “Як було вже сказано, в цьому році ми багато зусиль доклали і докладаємо, щоб районний народний дім із сірою непривітної будівлі перетворився на сучасний центр культури,”- продовжив він.
Приємно, що Дрогобиччина на високому рівні демонструвала нещодавно свої таланти під час творчого звіту “Мистецькі барви Франкового краю”, який проходив у приміщенні Львівського державного палацу естетичного виховання учнівської молод, та гала-концерту У Львівському оперному театрі ім.Соломії Крушельницької. До речі, робота митців на чолі з районним відділом культури (керівник Надія Козар, директор районного народного дому Іван Сех), відзначена подяками облдержадміністрації.
В цьому контексті не слід забувати і про активізацію життя в сільських народних домах, які повинні притягати до себе сільських жителів різного віку. Такою є політика як обласного, так і районного керівництва. Слід зазначити, що у 2016 році у багатьох селах заклади культури почали працювати по-новому. Особливо це відчувається там, де є активна позиція як сільських, селищних голів, так і громади. Як приклад, голова райдержадміністрації назвав с.Уличне, де нещодавно відкрили народний дім, і ще є чимало позитивних напрацювань та проектів. На переконання Володимира Шутка це - результат небайдужості та співпраці сільського голови Святослава Стефанківа, депутата районної ради Михайла Галика, громадських активістів.













