» Інформація » Керівники райдержадміністрації привітали працівників культури з новорічними та Різдвяними святами

Автор: admin1 от 30-12-2016, 10:52

Керівники райдержадміністрації привітали працівників культури з новорічними та Різдвяними святамиНапередодні новорічних та Різдвяних свят керівництво райдержадміністрації завітали з привітаннями до працівників відділу культури та побажали їм нових звершень та перемог в усіх справах. Голова райдержадміністрації Володимир Шутко, його заступники Віталій Скоропад та Іван Мізерник, керівник апарату Руслан Щерба, керівник відділу культури та туризму Надія Козар висловили колективу слова вдячності за роботу та успішні виступи художніх колективів в році, що минає, адже зроблено немало.

Це і проведення на високому рівні 160-річчя від дня народження  Івана Франка, успішні виступи художніх колективів району під час творчого звіту «Мистецькі барви Франкового краю» в місті Львові, «перетворення» районного народного дому в справжній палац культури та багато іншого.

«Хай гарний святковий настрій збережеться у Ваших серцях упродовж всього наступного року, а щедра доля наділить Вас і Ваші родини міцним здоров'ям, особистим щастям, взаєморозумінням  і любов'ю», - зазначив Володимир Шутко

Не забув привітати працівників культури і Святий Миколай, який підняв святковий настрій усім присутнім: «Щиро зичу Вам і Вашим родинам міцного здоров`я, щасливої долі, натхнення і успіхів на щедрий Новий рік! Добра всім, достатку і Божої благодаті».