» Інформація » Літиня шанує свої традиції

Літиня шанує свої традиції

Автор: admin2 от 12-01-2017, 16:07

Літиня шанує свої традиціїПопри тріскучий мороз на Різдво в селі Літиня відбулося велике Різдвяне дійство. Традиційно на цю театралізовану подію з’їхилися гості з ближніх і далеких сіл, вихідці з села, щоб засвідчити свою шану українським традиціям.

Розпочалось свято молебнем біля Різдвяної шопки та благословенням о. Володимира.

У великому театралізованому дійстві були відображені релігійні сюжети, народні колядки. З великим нетерпінням усі гості та жителі села чекали своїх улюблених персонажів - колоритних “кумів”.

Зі слів гостей, Літиня вміє здивувати своєю неповторністю, новими сюжетами. Відчувалося, що у це свято вкладена вся душа і професійне вміння директора - сценариста і постановника в одній особі Федора Пігута. Веселі побутові сценки додали всім присутнім веселого різдвяного настрою і оптимізму. Директор народного дому виловив щиру подяку всім учасникам художньої самодіяльності, колядникам народних домів с.Волоща, методичному центру районного народного дому та сільському голові Івану Пурію. Закінчилось святкування загальною колядою “Бог Предвічний”.

Літиня шанує свої традиції