» Інформація » У Львові відбудеться Форум "Бюджет участі: ефективне партнерство влади і громади"

У Львові відбудеться Форум "Бюджет участі: ефективне партнерство влади і громади"

Автор: admin2 от 25-01-2017, 17:40
 (голосів: 0)

У Львові відбудеться Форум "Бюджет участі: ефективне партнерство влади і громади"У п’ятницю, 27 січня, у Львові відбудеться Форум місцевого самоврядування "Бюджет участі: ефективне партнерство влади і громади".

Завданням Форуму є обговорення механізмів впровадження бюджету участі у містах; спільний аналіз досягнень та викликів; обговорення кращих практик в містах України, що вже почали впроваджувати бюджет участі та обмін досвідом з тими хто тільки планує використовувати цей механізм співпраці влади і громади.

Учасники дискутуватимуть чи потрібний бюджет участі українським містам; розкажуть які громадські ініціативи мають перспективу та як здійснювати якісний моніторинг виконання проектів.

Участь у Форумі візьмуть представники місцевого самоврядування, представники громадських об’єднань, громадські активісти та депутати місцевих рад.

Захід організований Інститутом Регіонального Розвитку за сприяння Департаменту внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації у рамках реалізації субгранту USAID проекту "Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження» у наданні допомоги щодо запровадження бюджету участі на місцевому рівні в Україні. Проект "ЗМФІ-ІІ" реалізується Інститутом бюджету та соціально-економічних досліджень (ІБСЕД).

Фурум відбудеться у конференц-залі "Панорама" готелю "Дністер", (вул. Матейка, 6).

З програмою Форуму можна ознайомитись тут.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua