» Інформація » На території області відбулося понад 50 фестивалів, - звіт департаменту культури

На території області відбулося понад 50 фестивалів, - звіт департаменту культури

Автор: admin2 от 8-02-2017, 17:27
 (голосів: 0)

На території області відбулося понад 50 фестивалів, - звіт департаменту культуриУ 2016 році на території Львівщини відбулося 56 фестивалів: 32 щорічні, а 24 фести започаткували минулого року. Їх географічна мережа охопила майже всю території області. Про це у середу, 8 лютого, повідомила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації Христина Береговська під час звіту про виконану роботу.

За словами Христини Береговської, найбільше фестивалів відбулось влітку. Кожен такий захід прагнули зробити візитною карткою відповідного району. Загалом туристи та мешканці області мали можливість взяти участь у історико-патріотичних, мистецьких, екологічних, кулінарних та літературно-музичних фестах.

"Серед найбільш популярних заходів – фестиваль "Молода Галичина" у м. Новояворівськ, який зібрав 100 учасників та близько 18 тисяч відвідувачів, молодіжний фестиваль "MUZART" у Бориславі, фестиваль середньовічної культури "Тустань" та "ЕКО-ФЕСТ" у Сокалі, - розповіла директор департаменту. - Також варто згадати і про фестиваль яворівської іграшки, фестиваль народних промислів у Бродівському замку та екофестиваль "Біля витоків Дністра" у с. Вовче на Турківщині". 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua