» Інформація » На Львівщині вшанують пам’ять Героїв Небесної Сотні

На Львівщині вшанують пам’ять Героїв Небесної Сотні

Автор: admin1 от 17-02-2017, 10:00
 (голосів: 0)

На Львівщині вшанують пам’ять Героїв Небесної СотніУ понеділок, 20 лютого, на Львівщині вшанують Героїв Небесної Сотні. Мешканців області запрошують долучитись до заходів та вшанувати пам’ять загиблих учасників Революції Гідності. Про це повідомили в департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації.
Заходи розпочнуться о 8:00 год з урочистої лінійки та покладання квітів до пам’ятної дошки Герою Небесної Сотні Анатолію Жаловазі (вул. Княгині Ольги, 1 , Львівське державне училище фізичної культури).

В Дрогобичі, біля колони Свободи, що знаходиться біля райдержадміністраці,ї о 12 годині відбудеться Віче пам’яті Героїв Небесної Сотні.
У Львові о 16:30 год відбудеться покладання квітів та запалення лампадок на могилах осіб, що загинули під час Революції Гідності, генерала С. Кульчицького, полковника А. Соколенка та борців за волю України на полі почесних поховань № 67 Личаківського кладовища. Опісля священики проведуть чин панахиди.
О 18:00 год біля пам’ятника Т. Шевченку на проспекті Свободи розпочнеться громадське віче. О 18:30 год – мистецька частина.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua