» Інформація » У храмах області тривають панахиди за Героями Небесної Сотні

У храмах області тривають панахиди за Героями Небесної Сотні

Автор: admin2 от 20-02-2019, 10:04
 (голосів: 0)

У храмах області тривають панахиди за Героями Небесної СотніСьогодні, 20 лютого Львівщина вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні.

Протягом дня у храмах області триватимуть поминальні панахиди за Героями Небесної Сотні.

Окрім того, о 16:00 год на 67-му полі Личаківського кладовища відбудеться чин екуменічної панахиди та покладання квітів та лампадок до могил осіб, що загинули під час Революції Гідності.

Заходи з вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні відбудуться також на площі біля пам’ятника Тарасу Шевченкові.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua