» Інформація » Протиепізоотична комісія райдержадміністрації розглянула питання недопущення занесення африканської чуми

Протиепізоотична комісія райдержадміністрації розглянула питання недопущення занесення африканської чуми

Автор: admin1 от 19-05-2015, 11:32
 (голосів: 0)

Протиепізоотична комісія райдержадміністрації розглянула питання недопущення занесення африканської чуми19 травня заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник провів засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії Дрогобицької райдержадміністрації. Основне питання засідання було виконання заходів для недопущення занесення на територію району африканської чуми свиней, оскільки нещодавно було виявлено це захворювання серед диких кабанів на Київщині. Тому, було прийняте рішення керівникам лісогосподарських підприємств та мисливським товариствам забезпечити доставку матеріалу від диких кабанів для проведення моніторингу африканської та класичної чуми свиней серед диких кабанів та дослідження їх на інші захворювання протягом дії мисливського сезону, а у випадку виявлення загиблих або підозрілих у захворювання тварин негайно повідомляти спеціалістів служби ветеринарної медицини. Також необхідно провести серед громадян, які утримують свиней в особистих приватних господарствах роз’яснювальну роботу по питаннях недопущення африканської чуми свиней, особливо небезпечне годування тварин побутовими харчовими відходами та посилити державний ветеринарно-санітарний контроль та нагляд за виробництвом, переробкою та переміщенням сировини та продукції тваринного походження.

Протиепізоотична комісія райдержадміністрації розглянула питання недопущення занесення африканської чумиГоловний державний інспектор ветеринарної медицини в Дрогобицькому районі Володимир Білас інформував про успішне проведення в минулому році вакцинації проти сказу тварин за допомогою малої авіації в прикордонних з Польщею районах. З червня місяця така вакцинація буде продовжена, нагадаємо, що дані заходи забезпечуються за фінансової підтримки Євросоюзу.

Також протиепізоотична комісія РДА загострила увагу на проблемі масового отруєння бджіл і зобов’язало відповідні господарства в обов’язковому порядку, у визначені законодавством терміни, попереджати сільські, селищні ради та населення про проведення хімічної обробки територій.

 

Протиепізоотична комісія райдержадміністрації розглянула питання недопущення занесення африканської чуми

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua