19 лютого в с. Монастир-Дережицький біля памятного знаку Небесній Сотні відправили панахиду отець Ігор та отець Юрій. Дослова були запрошені сільський голова Марія Мацюрович, директор школи Роман Гуменюк.
Після закінчення панахиди у бібліотеці-філії с. Дережичі за допомогою бібліотекаря Г. Синюти, директора народного дому Г. Паук та учнів школи, активістів майдану було проведено тематичний вечір" А сотню вже зустріли небеса".













