» Інформація » В Дережичах вшанували Небесну сотню

В Дережичах вшанували Небесну сотню

Автор: admin2 от 24-02-2017, 08:45
 (голосів: 0)

В Дережичах вшанували Небесну сотню19 лютого в с. Монастир-Дережицький біля памятного знаку Небесній Сотні  відправили панахиду отець Ігор  та отець Юрій. Дослова були запрошені сільський голова Марія Мацюрович, директор школи Роман Гуменюк.

Після закінчення панахиди у бібліотеці-філії с. Дережичі за допомогою бібліотекаря Г. Синюти,  директора народного дому Г. Паук та учнів школи, активістів майдану було проведено тематичний вечір" А сотню вже зустріли небеса".

 

В Дережичах вшанували Небесну сотню

 

В Дережичах вшанували Небесну сотню

 

В Дережичах вшанували Небесну сотню

 

В Дережичах вшанували Небесну сотню

 

В Дережичах вшанували Небесну сотню



 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua