» Інформація » У ЛОДА навчатимуть як залучати ресурси міжнародної технічної допомоги

У ЛОДА навчатимуть як залучати ресурси міжнародної технічної допомоги

Автор: admin2 от 24-02-2017, 16:36

У ЛОДА навчатимуть як залучати ресурси міжнародної технічної допомогиУ середу, 1 березня, у Львівській облдержадміністрації відбудеться одноденний семінар із залучення міжнародної технічної допомоги (МТД) для представників райдержадміністрацій, міських рад обласного значення, об’єднаних територіальних громад та громадських організацій.

Про це повідомляють у департаменті міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА.

За словами директора департаменту Поліни Лі, тренінг допоможе дізнатися більше про механізми та форми надання міжнародної технічної допомоги, визначити проекти, котрі потребують залучення коштів МТД, обрати цільового донора для проекту, а також налагодити механізм співпраці між громадськими організаціями та органами влади в напрямку написання проектів МТД.

Слід зазначити, що організатором семінарів є департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва ЛОДА.

За додатковою інформацією – звертатися за тел.: (032)299-92-88 або на електронну пошту: ic-ita@loda.gov.ua.