В рамках доброчинних заходів до Великодніх свят 2 квітня в Новошичах, з ініціативи отця Василя Полянка, відбулася акція «Великодній кошик для солдата». Жителі села підготували пакунки з продуктами та зібрали кошти. Учні Новошицької СЗШ І ст., під керівництвом вчителів, виготовили власноручно вітальні листівки у вигляді кошичків, великодніх курчаток та писанок. Все зібране передали волонтерам у громадську ініціативу «Дрогобич SOS. Допомога армії».
Завдяки активності та небайдужості дорослих та школярів, бійці, які перебувають у зоні АТО, хоча б частково відчують свято.













