У Попелівському НВК відбулася акція «Великдень для солдата», координатором якої стала вчитель Віра Тупичак. Завдяки активності та небайдужості школярів, бійці, які зараз перебувають в зоні АТО, хоча б частково відчують свято, перебуваючи далеко від рідного дому. Учні 1-11 класів виготовили і підписали вітальні листівки у вигляді великодніх кошиків, пасок та писанок, а вчителі Віра Тупичак, Леся Панів, Оксана Батюк, Марія Бориславська, Леся Садова, Марія Качмарчик, Уляна Холодова та Мар’ян Унятицький закупили 50 пасок та солодощі.
За допомоги благодійної організації «Дрогобиччина SOS-допомога армії» та її незмінних активістів Олександри Возняк, Ростислава та Олени Куртяк посилки передадуть на передову нашим героям.
Організатори щиро дякують усім, хто долучився до цієї акції.
Веселих свят, смачної паски і нехай воскреслий Ісус принесе в Україну спокій та мир, а Божа Мати нас усіх оберігає!













