» Інформація » Володимир Шутко зустрівся з мешканцями Меденич

Володимир Шутко зустрівся з мешканцями Меденич

Автор: admin2 от 5-04-2017, 15:17

Володимир Шутко зустрівся з мешканцями МеденичЗустріч відбулася учора в селищній раді. Присутні обговорили з головою райдержадміністрації Володимиром Шутком та селищним головою Володимиром Шулаком основні проблеми населеного пункту. Оскільки в Меденичах та навколишніх селах давно назріла потреба у влаштуванні дітей у дитсадок, мешканці ставлять питання про відкриття додаткової групи у місцевій дошкільній установі.

Йшлося про незадовільний стан дороги Дрогобич-Пісочна, про необхідність поглиблення русла місцевої річки, ремонт даху школи тощо. В селищі також існує необхідність в будівництві народного дому.

Під час зустрічі обговорювалося також питання створення місцевої пожежної команди.

Після зустрічі голова райдержадміністрації оглянув приміщення місцевого дошкільного навчального закладу, бібліотеки, школи, лікарні та інші об'єкти

Разом з очільником району Меденичі відвідали начальник управління Держгеокадастру Любомир Бреньо, начальник відділу культури і туризму Надія Козар, начальник Дрогобицького РВГУ ДСНС Роман Свястин.

Володимир Шутко зустрівся з мешканцями Меденич