Днями голова райдержадміністрації Володимир Шутко провів зустріч з мешканцями Волощі. Серед найважливіших питань, які ставили очільнику району мешканці села, - потреба в збільшенні напруги в сільській електромережі та необхідність здійснення протипаводкових заходів (розчищення русла р.Бистриця та продовження дамби). Йшлося також про проблему з кадровим забезпеченням місцевого фельдшерсько-акушерського пункту.
Разом із сільським головою Федором Нечипором голова райдержадміністрації оглянув відремонтоване приміщення ФАПу та оглянув стан проведення ремонтних робіт народного дому.
В зустрічі у Волощі взяли участь начальник фінансового управління Віталій Перхун, головний лікар ДРТМО Олександр Слабий та начальник відділу освіти Іван Стецко.













