Під час чергової оперативної наради голова райдержадміністрації Володимир Шутко насамперед подякував усім підрозділам та службам за злагоджену роботу з підготовки до Великодня, а також під час вихідних.
Очільник району також зупинився на питаннях, які обговорювалися під час скайп-наради з головою облдержадміністрації. Це — організація проведення призову на строкову військову службу, реалізація в районі урядової програми “Доступні ліки”, продовження робіт з благоустрою територій тощо.
Окремо йшлося про ремонт доріг та впорядкування населених пунктів біля Грушова, де в середині травня відбудуться великі духовні святкові заходи до 30-ліття Грушівського чуда.
Також Володимир Шутко дав завдання управлінню праці та соціального захисту населення напередодні роковин аварії на ЧАЕС звернути особливу увагу на громадян, які постраждали від Чорнобильської трагедії.













