» Інформація » Після Великодня роботи з благоустрою населених пунктів продовжаться

Після Великодня роботи з благоустрою населених пунктів продовжаться

Автор: admin2 от 19-04-2017, 09:37
 (голосів: 0)

Після Великодня роботи з благоустрою населених пунктів продовжатьсяПід час чергової оперативної наради голова райдержадміністрації Володимир Шутко насамперед подякував усім підрозділам та службам за злагоджену роботу з підготовки до Великодня, а також під час вихідних.

Очільник району також зупинився на питаннях, які обговорювалися під час скайп-наради з головою облдержадміністрації. Це — організація проведення призову на строкову військову службу, реалізація в районі урядової програми “Доступні ліки”, продовження робіт з благоустрою територій тощо.

Окремо йшлося про ремонт доріг та впорядкування населених пунктів біля Грушова, де в середині травня відбудуться великі духовні святкові заходи до 30-ліття Грушівського чуда.

Також Володимир Шутко дав завдання управлінню праці та соціального захисту населення напередодні роковин аварії на ЧАЕС звернути особливу увагу на громадян, які постраждали від Чорнобильської трагедії.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua