» Інформація » Відродження традицій у Вороблевичах

Відродження традицій у Вороблевичах

Автор: admin1 от 24-04-2017, 17:08
 (голосів: 0)

Відродження традицій у ВороблевичахТрадиція возвеличення Воскреслого Христа - це гаївки. Ми зобов'язані відроджувати наші столітні традиції.
В Провідну Неділю, 23 квітня, у Вороблевичах, на подвір'ї церкви Царя Христа пройшли гаївки. З благословення о. Олександра Копистинського, пароха УГКЦ с.Вороблевичі, ініціював це дійство випускник Вороблевицької школи, Дрогобицької духовної семінарії блаженних священомучеників Северина, Якима та Віталія, а зараз студент Папської Української колегії Святого Йосафата в Римі Тарас Жеплінський. 
Гаївка зібрала всіх: дітвору, молодь, дорослих. На подвір'ї церкви панувала неповторна атмосфера єднання навколо українських звичаїв та традицій.
Свято пройшло в атмосфері християнської любові, хорошого настрою. Великоднє радісне вітання "Христос Воскрес" проявилося через дитячі забави, ігри, передавалося від серця до серця.

Відродження традицій у Вороблевичах

Відродження традицій у Вороблевичах

Відродження традицій у Вороблевичах

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua