Традиція возвеличення Воскреслого Христа - це гаївки. Ми зобов'язані відроджувати наші столітні традиції.
В Провідну Неділю, 23 квітня, у Вороблевичах, на подвір'ї церкви Царя Христа пройшли гаївки. З благословення о. Олександра Копистинського, пароха УГКЦ с.Вороблевичі, ініціював це дійство випускник Вороблевицької школи, Дрогобицької духовної семінарії блаженних священомучеників Северина, Якима та Віталія, а зараз студент Папської Української колегії Святого Йосафата в Римі Тарас Жеплінський.
Гаївка зібрала всіх: дітвору, молодь, дорослих. На подвір'ї церкви панувала неповторна атмосфера єднання навколо українських звичаїв та традицій.
Свято пройшло в атмосфері християнської любові, хорошого настрою. Великоднє радісне вітання "Христос Воскрес" проявилося через дитячі забави, ігри, передавалося від серця до серця.













