Учні Попелівського НВК І-ІІІ ступенів разом з батьками і вчителями взяли участь у Патріаршій прощі до села Грушів, яка була приурочена 30-річному ювілею об’явлення Пресвятої Богородиці. Школярі Дрогобицького району утворили “живий коридор” і святково зустріли Патріарха. Прочани стали учасниками Божественної Літургії, яку відправляв Блаженніший Святослав та пройшлися Хресною дорогою. У молитовних зверненнях до Бога всі просили миру та єдності дляУкраїнського народу.













