» Інформація » Попелівські школярі відвідали Грушів

Попелівські школярі відвідали Грушів

Автор: admin2 от 16-05-2017, 09:21
 (голосів: 0)

Попелівські школярі відвідали ГрушівУчні Попелівського НВК І-ІІІ ступенів разом з батьками і вчителями взяли участь у Патріаршій прощі до села Грушів, яка була приурочена 30-річному ювілею об’явлення Пресвятої Богородиці. Школярі Дрогобицького району утворили “живий коридор” і святково зустріли Патріарха. Прочани стали учасниками Божественної Літургії, яку відправляв Блаженніший Святослав та пройшлися Хресною дорогою. У молитовних зверненнях до Бога всі просили миру та єдності дляУкраїнського народу.

 


Попелівські школярі відвідали Грушів

 

Попелівські школярі відвідали Грушів



Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua