» Інформація » У Грушові продовжуються підготовчі роботи до ювілейної прощі

У Грушові продовжуються підготовчі роботи до ювілейної прощі

Автор: admin2 от 4-05-2017, 16:12

У Грушові продовжуються підготовчі роботи до ювілейної прощіСьогодні голова райдержадміністрації Володимир Шутко провів виїзну нараду в с.Грушів.

У нараді взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Руслан Щерба, Грушівський сільський голова Іван Дудич, місцевий парох о.Зеновій Майкут, представники Дрогобицького відділу поліції, Райавтодору, інших служб.

Володимир Шутко проінспектував стан підготовчих робіт до Патріаршої Грушівської прощі, яка відбудеться у День матері, 14 травня, та дав відповідні дорученняУ Грушові продовжуються підготовчі роботи до ювілейної прощі
службам.

Як уже повідомлялося, цьогорічна проща приурочена до 30-ліття об'явлення Пресвятої Богородиці в с.Грушів, тому Дрогобиччина очікує прибуття великої кількості паломників. Очолить ювілейну прощу Глава УГКЦ Блаженнійший Святослав (Шевчук).

Програма Патріаршої прощі до Грушівської Божої Матері