» Інформація » У школах району відбулося свято останнього дзвоника

У школах району відбулося свято останнього дзвоника

Автор: admin1 от 30-05-2017, 15:40
 (голосів: 0)

У школах району відбулося свято останнього дзвоникаСьогодні, 30 травня у школах району відбулося свято останнього дзвоника. Для учнів одинадцятих та дев’ятих класів  Дрогобиччини він пролунав прощальною мелодією. Для них уже розпочалася справжня гаряча пора. Спочатку – випускні екзамени, зараз зовнішнє незалежне оцінювання, а потім, вже як для абітурієнтів – вступ до вибраних навчальних закладів.

Перший заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації Віталій Скоропад відвідав свято в Снятинському НВК. Для випускників цей останній дзвоник був трішки сумним, тому що для них його дзвін у стінах школи прозвучав востаннє. У цьому святі зустрічаються біль розлуки і світлі надії, сум прощання і радість зустрічі з майбутнім.

У школах району відбулося свято останнього дзвоникаНа лінійці директор школи Микола Турик підбив підсумки навчального року, побажав випускникам успішно продовжити навчання в інших навчальних закладах, а решті учнів гарно відпочити та набратися сил для нових звершень. Також він вручив кращим учням школи грамоти за досягнення в навчанні, спорті та переможцям шкільних олімпіад. Благословили дітей місцевий священик, який також побажавши їм у житті Божих ласк.

«Вас чекає нове, незвідане доросле життя, нові незвідані шляхи. Хочу побажати, щоб цей шлях був для вас щасливим, сповненим нових здобутків, вражень. Я впевнений, що ви зможете зреалізувати все те, що вас навчили ваші вчителі, що ви будете справжніми патріотами нашої України», - наголосив Віталій Скоропад. Також він передав художню літературу шкільній бібліотеці, отриману з облдержадміністрації. 

На хвилях шкільного вальсу кружляли пари випускників дев’ятого класу, в небо злетіли різнокольорові кульки.

Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації взяли участь у заходах, присвячених завершенню навчального року, в інших закладах освіти району.

У школах району відбулося свято останнього дзвоника
У школах району відбулося свято останнього дзвоника
У школах району відбулося свято останнього дзвоника
У школах району відбулося свято останнього дзвоника
У школах району відбулося свято останнього дзвоника
У школах району відбулося свято останнього дзвоника
У школах району відбулося свято останнього дзвоника
У школах району відбулося свято останнього дзвоника
У школах району відбулося свято останнього дзвоника

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua