Традиційно хвилююче і урочисто було на святі останнього дзвоника у Довгому Гірському. Яскраві барви квітів, вишиванок, повітряних кульок прикрасили шкільне подвір'я. З напутнім словом до випускників звернулися керівник апарату райдержадміністрації Руслан Щерба, директор школи, депутат районної ради Дарія Барщик, місцевий парох о.Тарас Яворський, сільський голова Ярослав Тупичак, учителі, батьки, першокласники. Юнаки та дівчата подякували школі за радісні, цікаво і змістовно прожиті у рідних стінах роки. Останній дзвоник, який пролунав над мальовничим гірським селом, сповістив школярів про настання радісної пори шкільних канікул, а для випускників — про доросле життя, яке чекає на них за порогом школи.













